• Anasayfa
  • https://www.facebook.com/vize.islemleri.7?fref=ts
  • https://twitter.com/hlntour
SCHENGEN VİZELERİ


PARTNERLERİMİZ


DUYURU
Vize Randevuları Hakkında 

Değerli Misafilerimiz; Vize müraacatlarında yaşanan yoğunluk sebebiyle randevu alımında gecikmeler yaşanmaktadır. Bu sebeple seyahat planlamanızı en az 2 ay önceden yapmanızı ve vize işlemlerine başlamanızı tavsiye ederiz. Önemle bildiririz.HAKKIMIZDA

 

      vizealinir.com ekibi olarak yetkilileri konsolosluklarda siz değerli müşterimize vakit kaybı yaratan birçok formalite işlemden sizi kurtararak tüm bu işlemleri sizin adınıza yapar, konsoloslukta sizi temsil eder.


      Sizin adınıza vize takibi yapmak konusunda tam yetkilidir! Profesyonel hizmetlerimizden yararlanmak ve refaranslarımız hakkında bilgi almak için lütfen bizimle irtibata geçin. 

      Almanya, Hollanda, Belçika, Fransa, İtalya, İsveç ve diğer Schengen ülkelerinin, Çin, Suudi Arabistan ve
diğer ülkelerin kapıları şirketlerimize her zaman açık. 
Görevimiz de bu kapılara hızlı şekilde ulaşmanızı sağlamak. Ticari vize alacağınız zaman bütün evrak takibi ve danışmanlığınızı biz yapalım, sorun yaşamayın, zamanınızı boşa harcamayın.

      Türkiye' de çok güçlü ekonomik potansiyel var. Vasıflı, kalifiye işgücüne sahip. Yenilikçi güce sahip. Yurt dışı pazarına girerken sizi yoracak, uğraştıracak, tamamen prosedürlerden ibaret olan ayrıntılarla uğraşmakla zaman harcamayın. Arayın işlerinizi güvenilir ve tecrübeli kadromuzla en hızlı şekilde sonuçlandıralım. Dünyanın  binlerce değişik yerlerine gitmek istemezsiniz. Fiyatların Türkiye' deki  fiyatlarla kıyaslandığında farklı olmadığını göreceksiniz.                           
 

 
NEDEN PROFESYONEL VİZE DANIŞMANLIĞI HİZMETİ ALMALISINIZ?

      Her yıl çok sayıda kişi, hatalı başvuru nedeniyle vize reddi almaktadır. Vize kriterleri her ülkeye , hatta konsolosluğa göre değişmekte ve bu değişiklikler sıklıkla yapılmaktadır. Bu nedenle vize başvuruları eğitimli, deneyimli ve güncel bilgi donanımlı vize danışmanları tarafndan yönetilmelidir. 

      Vize almak için sadece sizden istenen belgeleri toplamak yeterli olmayabilir. Bu yüzden her yıl bir çok kişi tüm belgeleri toplamış olmasına rağmen vize reddi almaktadır. Deneyimli ellerden geçmemiş bir vize dosyası, size çok zaman kaybettirebilir, vize reddi almanıza hatta vize sicilinizin bozulmasına ve daha sonraki vize başvurularınızda büyük zorluklar yaşamanız sebep olabilir.

      Size de vize reddi alan birçok kişi gibi, red aldıktan sonra değil, işlemin başında danışmanlık desteği almanızı öneriyoruz.

İyi yolculuklar ve tatiller dileriz...
Saygılarımızla..Hava Durumu
Seyahat Sağlık SİGORTASI30.000 € Teminatlı

YETKİLİ OLDUKLARIMIZ

ÜLKELERAMERİKA VİZE İŞLEMLERİ KANADA VİZE İŞLEMLERİ
İNGİLTERE VİZE İŞLEMLERİ
AVUSTURALYA
VİZE İŞLEMLERİ
ÇİN VİZE İŞLEMLERİ