• Anasayfa
 • Favorilere Ekle
 • Site Haritası
 • https://www.facebook.com/vize.islemleri.7?fref=ts
 • https://twitter.com/hlntour
Hava Durumu
Anlık
Yarın
22° 34° 18°
Seyahat Sağlık SİGORTASI


Seyahat Sağlık Sigortası 30.000 € Teminatlı

SCHENGEN VİZELERİ


  • HIZLI VİZE İŞLEMLERİ
  • EN UYGUN HİZMET ÜCRETLERİYLE...
  • GÜVENLİ HIZLI TAKİP
  • ARAYIN VİZENİZİ ALALIM

HAKKIMIZDA

 

    Vizealinir.com ekibi olarak yetkilileri konsolosluklarda siz değerli müşterimize vakit kaybı yaratan birçok formalite işlemden sizi kurtararak tüm bu işlemleri sizin adınıza yapar, konsoloslukta sizi temsil eder.

 Sizin adınıza vize takibi yapmak konusunda tam yetkilidir!Profesyonel hizmetlerimizden yararlanmak ve refaranslarımız hakkında bilgi almak için lütfen bizimle irtibata geçin. 

Almanya, Hollanda, Belçika, Fransa, İtalya, İsveç ve diğer Schengen ülkelerinin, Çin, Suudi Arabistan ve diğer ülkelerin kapıları şirketlerimize her zaman açık. Görevimiz de bu kapılara hızlı şekilde ulaşmanızı sağlamak. Ticari vize alacağınız zaman bütün evrak takibi ve danışmanlığınızı biz yapalım, sorun yaşamayın, zamanınızı boşa harcamayın.

Türkiye`de çok güçlü ekonomik potansiyel var. Vasıflı, kalifiye işgücüne sahip. Yenilikçi güce sahip. Yurt dışı pazarına girerken sizi yoracak, uğraştıracak, tamamen prosedürlerden ibaret olan ayrıntılarla uğraşmakla zaman harcamayın. Arayın işlerinizi güvenilir ve tecrübeli kadromuzla en hızlı şekilde sonuçlandıralım. Dünyanın  binlerce değişik yerlerine gitmek istemezsiniz. Fiyatların Türkiye'deki  fiyatlarla kıyaslandığında farklı olmadığını göreceksiniz.                           

TATİL TURLARI: 
Mesela Schengen ülkelerinden Almanya'da yabancılık  hissetmeyeceksiniz, İtalya, Fransa ve Yunanistan'da Akdeniz'in bütün  güzelliklerini görebileceksiniz. Orta Avrupa Ülkeleri'nden Macaristan,  Polonya, Çek Cumhuriyeti, Litvanya, Letonya'da, Avusturya'da Avrupa'nın  antikliğini ve tarihi eserlerini görün. Slav ülkelerinde ise  alabildiğince eğlence var. Mısır'da çok çok eski tarih sizlere  açılacak. Fiyatlar inanılmaz uygun. Gözünüz korkmasın. Arayıp sorun  sadece. Danışmanlarımız size yol gösterecektir.                           

Avrupa ülkeleri, Mısır, Rusya, Ukrayna, Çin ve diğer birçok ülke  tatil için sizi bekliyor. Tatilinizi nerede geçireceğinize karar verin,  ondan sonrasında bizi arayın, size her konuda yardımcı olalım.  

 NEDEN PROFESYONEL VİZE DANIŞMANLIĞI HİZMETİ ALMALISINIZ?

  Her yıl çok sayıda kişi, hatalı başvuru nedeniyle vize reddi almaktadır. Vize kriterleri her ülkeye , hatta konsolosluğa göre değişmekte ve bu değişiklikler sıklıkla yapılmaktadır. Bu nedenle vize başvuruları eğitimli, deneyimli ve güncel bilgi donanımlı vize danışmanları tarafndan yönetilmelidir. 
Vize almak için sadece sizden istenen belgeleri toplamak yeterli olmayabilir. Bu yüzden her yıl bir çok kişi tüm belgeleri toplamış olmasına rağmen vize reddi almaktadır. Deneyimli ellerden geçmemiş bir vize dosyası, size çok zaman kaybettirebilir, vize reddi almanıza hatta vize sicilinizin bozulmasına ve daha sonraki vize başvurularınızda büyük zorluklar yaşamanız sebep olabilir.
Size de vize reddi alan birçok kişi gibi, red aldıktan sonra değil, işlemin başında danışmanlık desteği almanızı öneriyoruz.

iyi yolculuklar ve tatiller dileriz...

Saygılarımızla..


İDATA VİZE

VİZE İŞLEMLERİ285 USD
AMERİKA VİZE İŞLEMLERİ 285 USD
KANADA VİZE İŞLEMLERİ 
335 €
İNGİLTERE VİZE İŞLEMLERİ
355 USD
MEKSİKA VİZE İŞLEMLERİ
310 USD
AVUSTURALYA VİZE İŞLEMLERİ
410 USD
ÇİN VİZE İŞLEMLERİ

PARTNERLERİMİZ

RUSYA VİZESİ

250 USD
RUSYA VİZE İŞLEMLERİ